Operantní podmiňování 8. - 9. 12. 2018

Seminář "Operantní podmiňování"

Chceme-li trénovat jakékoli zvíře, je jedno zdali psa, kočku, papouška, nebo třeba kosatku, měli bychom vědět něco o tom jak se zvířata učí. Jak různé způsoby učení fungují a jak je správně používat. Víte například jaký je rozdíl mezi operantním a klasickým podmiňováním? Věřím, že ano. A víte, jak tyto dvě formy učení použít správně při výcviku? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Jaký mají vliv na rozvoj osobnosti zvířete, na jeho aktivitu a sebevědomí?

Je mnoho způsobů a technik jak trénovat psy, nebo jiná zvířata. Co trenér to názor a zaručený postup. To je zcela v pořádku. Za posledních několik let došlo v tréninku zvířat k celé řadě změn. Dobrých a dle mého názoru i takových, které jsou krokem zpět. Panuje celá řada mýtů, smyšlenek a účelových interpretací. Pokusíme se je společně objasnit.

Budete-li chtít, můžete se na tomto semináři dozvědět nejen co jsou to jednotlivé způsoby učení, ale také to, jak je správně používat. Jak využít naplno jejich výhody a vyhnout se zbytečným chybám. Jak rozvíjet svého psa a jak ho správně chápat a rozumět mu. Že tzv. "Skinnerův kvadrant" má 4 části a proč tomu tak je. Dovíte se, co to je to vlastně "Moderní trénink zvířat".

Seminář je rozdělen na dvě části, teoretickou a praktickou. Teoretická část bude probíhat formou přednášky doprovázenou promítáním prezentací, videí a ukázek lektora.

Během praktické části budou témata z teoretické přednášky prakticky předváděna na účastnících semináře v roli trenérů i zvířat absolventy výukového programu Jiří Ščučka - Animal Training Academy s jejich psy. 

Kde: Farma Prak

Každý pokoj je vybaven samostatným sociálním zařízením. Strava je plná penze.

Cena ubytování: 500,- Kč/osoba/noc ( jednolůžkové pokoje pouze v omezeném množství za příplatek )
50,- Kč/pes na pokoji/noc

Cena za plnou penzi: 320,- Kč/den - Jídla mimo plnou penzi - snídaně 120,- , oběd 150,- ,večeře 150,-

V případě, že si s sebou budete brát psa, musí být na pokoji prosím v přepravce nebo bezpečné kleci!!! Účastník plně zodpovídá za veškeré škody způsobené psem v průběhu kurzu!!!

Občerstvení: zajištěno v místě, po celou dobu semináře.

Ubytovací kapacity v místě jsou omezené!! 

Cena divák: 1 950,- Kč / 78,- EUR 

**Přečtěte si prosím pozorně tyto obchodní podmínky:**

Uzávěrka přihlášek v momentě naplnění.
Současně s přihláškou je potřeba uhradit cenu za "Kurz".

Ubytování se platí na místě. Přihlášku evidujeme jako závaznou, současně s úhradou.

Úhrada převodem pro platbu v Kč:

číslo účtu: 274588972/0300

IBAN: CZ65 0300 0000 0002 8438 2257

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Úhrada složenkou: Jiří Ščučka - Animal Training Academy, s.r.o., Onomyšl-Křečovice 7, 285 04, okr. Kutná Hora.

Úhrada převodem pro platbu v EUR:

číslo účtu: 284382257/0300

IBAN: CZ65 0300 0000 0002 8438 2257

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

STORNO: V případě neúčasti částka za kurzovné propadá ve prospěch pořadatele.

Rezervací termínu a úhradou zákazník potvrzuje, že souhlasí s výše uvedenými podmínkami.

Po zaslání elektronické přihlášky + úhrady Vám zašleme e-mailem potvrzení o evidenci Vaší přihlášky + potvrzení uhrazené částky.

POZOR! Účastí, zasláním nebo zaplacením přihlášky souhlasím s těmito podmínkami: fotografie pořízené na této akci mohou být použity v mediích (FB, časopis, kniha, reklama, kalendář atd.)

TEŠÍM SE NA VAŠI ÚČAST!!!