Jak se přihlásit?


Průvodce přihlášení ke vzdělávacímu programu na našich webových stránkách krok za krokem

1. Výběr vzdělávacího programu

Vzdělávací program, jehož se máte zájem účastnit, lze vybrat procházením jednotlivých kategorií a podkategorií webových stránek.

2. Přihláška

Na příslušné webové stránce vzdělávacího programu, jehož se máte zájem účastnit, je nutné vyplnit formulář "Přihláška" v dolní části webové stránky. Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko "REZERVOVAT." Tímto je přihláška odeslána.

3. Kontrola dat

Po odeslání přihlášky (stisknutím tlačítka "REZERVOVAT") Vám budou doručeny na uvedenou e-mailovou adresu údaje zadané v přihlášce ke kontrole a instrukce k úhradě zálohy za vzdělávací program. V případě potřeby opravy zadaných údajů, nás kontaktujte na e-mailu: jiri@scucka.com.

4. Úhrada zálohy = závazná objednávka

Přihláška se stává závaznou až okamžikem uhrazení zálohy. Záloha se hradí bankovním převodem, nebo v hotovosti. Zálohy ani jiné úhrady nelze hradit prostřednictvím našich webových stránek.

5. Uzavření smlouvy

Potvrzení o uhrazení zálohy a přijetí přihlášky Vám bude zasláno na uvedenou e-mailovou adresu. Doručením přijetí přihlášky je uzavřena smlouva o účasti na vzdělávacím programu.