MICRO TINY TRAINER 1000 S.S.C. + Finger Kick

DOPRODEJ

Martin System TT 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, impulz v 9 úrovních pro nastavení intenzity a 4 kombinace korekcí na výběr. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na vzdálenost až 1000 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné do deště

Společnost Martin System je světové uznávaná za patentovanou technologii stability korekčních impulzů.

12 780,00 Kč 14 200,00 Kč
Please select variants first

Martin System vybavuje své výcvikové obojky funkcí programovatelných tlačítek pro vaše vlastní nastavení. Na ovladači si tak můžete vybrat ze 4 nastavení kombinace zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). Najdete si tak nejefektivnější metodu pro výcvik vašeho psa.

Společnost Martin System je za své technologické inženýrství proslulá a mezi nejzajímavější patentované technologie beze sporu patřístabilita intenzity impulzů, která nekolísá v závislosti na změně podmínek prostředí, vlhkosti a teploty vzduchu atp.

Zapínání na magnet je dalším faktorem, který spolu s ergonomickou vysílačkou a přijímačem ulehčí váš výcvik. Ergonomické zpracování vysílače navíc zajistí pohodlí pro leváky i praváky.

Martin System TT 1000 S.S.C.:

-pomůže Vám trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů. Dosah 1000 metrů je vhodný i pro profesionální výcvik loveckých psů. Martin System TT 1000 SSC je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

-má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

-je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti.

-je možné jej použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. Pro nejmenší psy zakupte verzi Micro Trainer TT 1000 SSC.

-má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

-má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. Vysílačka má šířku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 92 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.