MICRO PT BEAGLE MASTER S.S.C. + Finger Kick

DOPRODEJ

Martin System Beagle Master SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, krátký i dlouhý impulz v 18 úrovních pro nastavení intenzity a s výběrem volitelných režimů pro výcvik. Jednoduché spouštění na magnet a možnost rozšíření soupravy až pro 4 psy. Varianta s hands free ovládáním. 

15 390,00 Kč 17 100,00 Kč
Please select variants first

Martin System Beagle Master SSC disponuje funkcemi zvuk, krátký i dlouhý impulz, který si můžete nastavit až v 18 úrovních síly. Dlouhý impulz je pohotovostní tlačítko, když pes reaguje např impulzivně (pustí se za zvěří a neposlouchá povely). Dlouhý impulz vám umožní korekci impulzem prodloužit, a tím psa zastavit.

Programovatelná tlačítka výcvikového obojku Martin System Beagle Master SSC vám umožní pod každé tlačítko nastavit vlastní kombinaci varovných signálů. Bez přenastavování se tak stiskem jediného tlačítka přepnete na potřebnou úroveň a kombinaci korekcí, kterou jste si nastavili.

Zapínání funkcí obojku zajišťuje spínač na magnet. Po dokoupení dalších přijímačů můžete cvičit až 4 psy najednou.

 Martin System Beagle Master S.S.C.:

-vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 4000 metrů. Dosah 4000 metrů je vhodný pro profesionální výcvik v obtížném terénu, např. loveckých psů. Martin System Beagle Master 4x4 SSC je tak ideální volbou pro použití do horších podmínek.

-má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impulz, který je možné nastavit v 18-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. Do krizových situací můžete využít kontinuální, dlouhý impulz.

-je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti.

-je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 4 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

-má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

-má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System Beagle Master SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. Indikace stavu vybíte baterie (červené LED světlo).

Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10 cm, hloubku 2,7 cm a její váha je 90 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.